Son dakika haberleri

41
reklam alani

Galatasaray‘da Rizespor maçında verdiği büyük kayıplardan sonra taşlar yerinden oynuyor. Fatih Terim oyuncularla toplantı yaptı ve sürpriz kararlar çıktı.

Milliyet 

Gaziantep FK ile bu hafta oynayacak olan Galatasaray’da sakatlar ve cezalar yüzünden taşlar yerinden oynayacak.

Kale Okan Kocuk’un 

Çaykur Rizespor maçında talihsiz sakatlık geçiren ve uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Fernando Muslera’nın yokluğunda kaleyi Okan Kocuk koruyacak.

Berk Balaban kulübede

20 yaşındaki Berk Balaban ise yedek kaleci olarak kulübede yer alacak. Genç eldivene Fransız ekibi Metz’in talip olduğu iddia edilmişti.

Savunmada problem büyük 

Galatasaray özellikle savunmada ciddi problemler yaşıyor. Luyindama’nın sezonu kapattığı bölgede Marcao sakat, Donk ise bu hafta cezalı.

İlk tercih Lemina-Ahmet Çalık ikilisi 

Teknik Direktör Fatih Terim’in ilk tercihi Lemina-Ahmet Çalık ikilisi gibi görünüyor.

Emin Bayram’a ilk 11 yolu

Her iki futbolcunun da Rize maçında iyi oynamaması ise endişe yaratıyor. Terim’in bu nedenle genç futbolcu Emin Bayram’a şans vermesi sürpriz olmayacak.

Linnes sağ beke dönebilir 

Diğer taraftan en kötü olasılıkla Mariano’nun stopere çekilip Linnes’e bekte yer verilmesi yine antrenmanlarda üzerinde durulan olasılıklardan olacak.

Yeni bir sayfa açalım 

Cim-Bom’un, Çaykur Rizespor’a yenilmesi değil futbolcuların isteksiz oyunu ve kazanma adına bir çaba harcamaması Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’i kızdırırken, tecrübeli adam, yine de “Biz bitti demeden bitmez” felsefesiyle hareket ediyor.

Rize deplasmanında Muslera ile Andone’yi kurban veren ve aldığı yenilgisiyle şampiyonluk yolunda ağır yara alan Galatasaray’da kara bulutlar yavaş yavaş dağılıyor.

Cim-Bom bir günlük iznin ardından Gaziantep karşılaşmasının hazırlıklarına başlarken, Teknik Direktör Fatih Terim futbolcularıyla bir toplantı yaparak uyarılarda bulundu.

reklam alani
Paylaş