300’E YAKIN SÜRÜCÜNÜN SUÇ İŞLEDİĞİ TESPİT EDİLDİ

  27
  reklam alani

  Girne-Alsancak çevre yolu üzerinde geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 49 yaşındaki Saadet Selçuk’un hayatını kaybettiği açıkladı.

  Kaza, 20 Ekim Perşembe günü öğle saatlerinde Girne-Alsancak çevre yolu üzerinde, Zeytinlik kavşağı ışıklarında meydana gelmişti.

  54 yaşındaki Doğan Selçuk yönetimindeki MT 583 plakalı motosikletle kırmızı ışıkta durmayarak anayola giriş yapmış, bir aracın önünü tıkamıştı.

  Motosiklet sürücüsü Doğan Selçuk olay yerinde yaşamını kaybederken, motosikletle yolcu olarak bulunan ve ağır yaralanan eşi 49 yaşındaki Saadet Selçuk Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

  Polis, Saadet Selçuk’un tedavi gördüğü yoğun bakım servisinde bu sabaha yakın hayatını kaybettiğini açıkladı.

  LEFKOŞA VE GÜZELYURT’TA HUZUR OPERASYONU… KUMARHANEDE TESPİT EDİLEN 9 KİŞİ HAKKINDA İLERİ İŞLEM…

  Öte yandan Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, polis Lefkoşa’da ve Güzelyurt’ta huzur operasyonu yaptı.

  Lefkoşa ve Güzelyurt bölgesinde faaliyet gösteren gece kulüpleri, bahis evleri, alkollü içki satışı yapan işletmeler kontrol edildi ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

  Lefkoşa bölgesinde kumarhanelere girmesi ve bulunması yasak 9 kişi tespit edildi ve haklarında ileri işleme gidildi.

  TRAFİK EKİPLERİ LEFKOŞA’DA VE GÜZELYURT’TA BİN 200 CİVARINDA ARACI KONTROL ETTİ, 300’E YAKIN SÜRÜCÜNÜN SUÇ İŞLEDİĞİ TESPİT EDİLDİ

  Trafik ekipleri ise Lefkoşa ve Güzelyurt bölgesinde yaklaşık bin 200 civarında aracı kontrol ederken, yaklaşık 300 sürücünün suç işlediğini tespit etti.

  Verilen bilgiye göre, ekipler Lefkoşa bölgesinde toplam bin aracı kontrol etti, suç işlediği tespit edilen 242 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi ve 4 araç, ehliyetsiz sürüşten trafikten men edildi

  Güzelyurt trafik ekipleri ise 145 araç kontrol etti, suç işlediği tespit edilen 41 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

  Paylaş