AMBULANSI TEKMELEDİ, TUTUKLANDI

  22
  reklam alani

  Karaoğlanoğlu’nda ambulansa kafa ve tekme atan 29 yaşındaki kişi tutuklandı.

  Polis basın bültenine göre, rahatsızlanan ve kendisine ilk yardım müdahalesi yapmak üzere gelen ambulansın sağ arka tarafına tekme ve kafa atarak aracı kasti hasara uğratan M.A.A. (E-29) göz altına alındı.

  LEFKOŞA’DA UYUŞTURUCU VE KAÇAK SİGARA

  Polisin Lefkoşa’da bir kişinin üzerinde yaptığı aramada eroin, bir evde yaptığı aramadaysa kaçak sigara ele geçirdiği bildirildi.

  Dün öğle saatlerinde Lefkoşa’da polis tarafından şüpheli görülen İ.Ö. (E-40), koşarak kaçtı. İ.Ö, koşarken üzerinde taşıdığı yarım gram ağırlığındaki eroin olduğuna inanılan maddeyi ağzına atıp çiğnedi, ardından da yere attı.

  Zanlı kişi tutuklanırken üzerinde yapılan aramada yaklaşık yarım gram ağırlığında daha eroin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu ve emare olarak alındı.

  Öte yandan, polis dün saat 16.00 sıralarında, Lefkoşa’da M.S.’nin (E-31) evinde arama yaptı. Aramada, gümrüğe beyan edilmemiş muhtelif markalarda 18 karton ve 67 paket sigara ele geçirildi. Söz konusu kişi tutuklandı.

  TENCEREDEKİ YEMEK ALEV ALDI, MUTFAK YANDI

  Öte yandan Lefkoşa’da bir evin mutfağında ocaktaki yemek yangına sebep oldu.

  Faith Manyunyire’nin evinde dün akşam 18.00 sıralarında tenceredeki yemeğin alev almasıyla çıkan yangında, mutfaktaki eşyalar yandı. Yangın, ev sakinleri ve itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

  Polisin söz konusu olaylarla ilgili soruşturması sürüyor.

  Paylaş