ALANLI, İSKELE KADINLAR DERNEĞİNİ KABUL ETTİ

  24
  reklam alani

  Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Hüseyin Avkıran Alanlı,dünyada elde edilen tüm başarıların arkasında kadın rolünün olduğunu söyledi.

  Başkan Yardımcısı Alanlı, İskele Kadınlar Derneği Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

  Cumhuriyet Meclisi Şeref Salonunda gerçekleşen kabulde konuşan Alanlı, kadınların yaptıkları bütün çalışmalarda titizliğe büyük önem verdiklerini vurgulayarak, toplumdaki kadınların her zaman büyük başarılar elde ettiklerini gördüklerini söyledi.

  Dünya genelinde elde edilen başarılara bakıldığında, başarıyı elde eden kimi zaman erkek gibi görünse de her zaman için kadının çok önemli bir rolü olduğuna dikkati çeken Alanlı, derneğin başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine olan inancını dile getirdi.

  Derneğin yarattığı sinerji ile ; özelde İskele , genelde ise ülke genelinde yararlı çalışmalar olacağına emin olduğunu ifade eden Alanlı, derneğin kuruluş amaçlarını incelediğini söyledi ve : “Bilin ki yanınızdayız.çalışmak sizden desteklemek bizden” dedi.

  GECE: “DİNAMİK ÇALIŞMALARA İMZA ATMAK İSTİYORUZ”

  İskele Kadınlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Zekiye Gece de konuşmasında İskele’ye yeni bir heyecan getirmek adına İş Kadınları Derneğini kurduklarını ifade ederek derneğin henüz çok yeni olmasına rağmen çok dinamik çalışmalara imza atmak istediklerini söyledi.

  Özelde İskele ve genelde ülke için yapmak istedikleri bir çok projeleri olduğunu vurgulayan Gece, bu projelerle ilgili bilgiler aktarmak ve manevi destek almak üzere bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

  Paylaş