FİNAL ÜNİVERSİTESİ İRAN VE NİJERYA’DA TEMSİL EDİLECEK

  60
  reklam alani

  1472991271

  ÖZTOPRAK: “İŞBİRLİKLERİMİZİ GELİŞTİRECEK ADIMLAR ATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

  Uluslararası Final Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi arasında işbirliği protokolü imzaladı. Protokol , öğretim üyesi ve öğrenci değişimi ile akademik ve araştırma konularında işbirliği yapmayı içeriyor.

  Protokole Uluslararası Final Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Abdullah Öztoprak ile İstanbul Aydın Üniversitesi adına Prof. Dr. Yadigar İzmirli imza koydu.

  Prof. Dr. Abdullah Öztoprak, konuya ilişkin açıklamasında, İstanbul Aydın Üniversitesi ile imzalanan işbirliği protokolünün önemine işaret ederek, yeni işbirlikleri için adımlar atmaya devam edeceklerini söyledi. Öztoprak, eğitimde akademik çalışma ile pratiği buluşturacak bir anlayışla çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Öztoprak, öğrencilerin iş yaşamında başarılı olacak şekilde yetiştirileceklerini söyledi.

  FİNAL ÜNİVERSİTESİ İRAN VE NİJERYA’DA TEMSİL EDİLECEK

  Uluslararası Final Üniversitesi’nin İran ve Nijerya’da temsil edileceği anlaşmalara da imza konuldu. Rektör Öztoprak’ın girişimleri sonucu Uluslararası Final Üniversitesi’ni İran’da temsil etmesi için Reza Eghtedae ile anlaşma imzalanırken, üniversiteyi Nijerya’da Books Embassy firmasının temsil etmesi için anlaşmaya varıldı.

  Paylaş