Motive katılımı az buldu, sahneyi terk etti!

7
Motive katılımı az buldu, sahneyi terk etti!
reklam alani

Rap Şarkıcısı Motive, Erenköy-Karpaz 1. Yaz Festivali’nde sahneyi terk etti! Katılımı az bulan ve ses-ışık sisteminden memnun olmayan ünlü rapçi, alanı terk etti. Halk ve özellikle gençler büyük hayal kırıklığı yaşadı. Konuyla ilgili açıklama yapan Erenköy-Karpaz Belediye Başkanı Dr. Hamit Bakırcı, katılımcılardan özür dileyerek, “Yasal boyutta gerekli ne varsa da yapacağız. Hakkınızı onlara yedirmeyeceğiz” dedi.

Erenköy-Karpaz Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Yaz Festivali’nin son gecesi, beklenmedik bir olayla sarsıldı.

Festivalin en çok beklenen isimlerinden rap şarkıcısı Motive, katılımı az bulduğu gerekçesiyle festival alanını terk etti.

Bu karar, özellikle gençler tarafından büyük bir hayal kırıklığı ve öfkeyle karşılandı.

Yaşanan olayın ardından sahneye çıkan Erenköy-Karpaz Belediye Başkanı Dr. Hamit Bakırcı, katılımcılardan özür diledi.

Bu karar, özellikle gençler tarafından büyük bir hayal kırıklığı ve öfkeyle karşılandı.

Konuşma yapan Bakırcı şu ifadeleri kullandı:

“Kendisinden önce Otantik grubu sahne aldı ve hiçbir sıkıntı olmadı ama kendileri artık psikolojik durumları mı elvermiyordu bilmiyorum, ne yapsak çıkmak istemediler.

Bunu bilmeye ihtiyacınız var. Beğendiğiniz grup buymuş demek. Bilmiyordum böyle bir şey olduğunu. Sizden onların adına çok özür diliyorum. Onları sağ salim getirdik. Güvenli şekilde de otellerine ulaştıracağız ama yasal boyutta gerekli ne varsa da yapacağız. Hakkınızı onlara yedirmeyeceğiz.

Çok gerginim, kusura bakmayın. Biraz da sinirlendim. Buraya eğlenemeye geldiniz ama bunu başaramadık. Sizden çok özür diliyorum ama gereğinin yapılacağından da emin olun. Sonuna kadar gideceğiz. Sosyal medya ve basın aracılığıyla her şekilde bu durumu anlatacağız. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum. Kendinize çok iyi bakın.”

Paylaş