Ahmet Savaşan, Salih Miroğlu’nun ölüm yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı

4
Ahmet Savaş
reklam alani

UBP Lefkoşa İlçe Başkanı, Milletvekili Ahmet Savaşan, UBP’nin eski genel sekreterlerinden Salih Miroğlu’nun ölüm yıl dönümünde mesaj yayınladı; “Unutulmaz Genel Sekreterimiz Salih Miroğlu’nun vasiyetine layık olmak için çalışıyoruz” dedi.

UBP Lefkoşa İlçe Başkanı, Milletvekili Ahmet Savaşan, eski UBP Genel Sekreteri Salih Miroğlu’nun 18’inci ölüm yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınlandı.

“Unutulmaz Genelsekreterimiz Salih Miroğlu’nun vasiyetine layık olmak için çalışıyoruz…” vurgusunda bulunan Savaşan, Miroğlu’nun henüz 52 yaşında hayatını kaybettiğini son sözünün “UBP yaşayacak” olduğunu hatırlattı.

Savaşan mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Henüz 52 yaşında son nefesini verirken yaptığı konuşmasında son sözü ‘UBP yaşayacak’ diyen kıymetli büyüğümüz, partimizde Genel Sekreter olarak unutulmaz bir yere sahip, özlenen, güçlü ve dürüst siyasetçi Dr. Salih Miroğlu’nu vefatının 18’inci yıl dönümünde kendisini saygı ve özlemle anıyoruz. Değerli büyüğümüz Salih Miroğlu, vasiyetine layık olmak için yorulmaksızın çalışıyoruz. Hiç kuşkum yoktur ki bizden sonraki nesiller de aynı şekilde çalışacak ve UBP sonsuza kadar yaşatılacaktır. Nur içinde uyu…”

Paylaş