Esentepe’de gerçekleşen kazada Nuray Ağırtaş yaşamını yitirdi

9
Lefkoşa-Gazimağusa ana yolunda kaza: 1 kişi yaralandı
reklam alani

Esentepe’de bugün gerçekleşen kazada Nuray Ağırtaş ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre 16 Eylül tarihinde, saat 19.35 sıralarında, Girne – Esentepe Anayolu üzerinde , 48 yaşındaki Ayşen Ağırtaş, yönetimindeki LC 778 plakalı araç ile Girne istikametine doğru seyrettiği sırada Korineum Golf Sahası önlerine geldiğinde dikkatsizliği sonucu yolun sağına geçmesi sonucu o esnada karşı istikametten gelmekte olan 37 yaşındaki Aigül Gaziköylü yönetimindeki NU 980 plakalı araç ile yüz yüze çarpışmışlardır. Kaza sonucu LC 778 plakalı araçta yolcu olarak bulunan 75 yaşındaki Nuray Ağırtaş ağır yaralı olarak Girne Dr Akçiçek Hastanesine kaldırıldığı sırada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Kazada yaralanan LC 778 plakalı araç sürücüsü Ayşen Ağirtaş ve aynı araçta yolcu olarak bulunan 14 yaşındaki Gökçen Denizalp ile NU 980 plakalı araç sürücüsü Aigül Gaziköylü ve aynı araçta yolcu olarak bulunan 11 yaşındaki Amir Ali Gaziköylü , 14 yaşındaki Aydina Gaziköylü, 3 yaşındaki Mukaddes Gaziköylü kaldırıldıkları Girne Dr Akçiçek Hastanesinde yapılan müdahalelerinin ardından, tüm yaralılar Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine sevk edildi.

Polisin soruşturması devam ediyor.

Paylaş