Burcu Esmersoy’dan şiddet itirafı! “Henüz 3 yaşındayken babam beni hortumla dövüyordu!”

Herkesi büyüleyen güzelliği ve lüks yaşam stiliyle magazinlerde sık sık anılan ünlü spiker Burcu Esmersoy’un ‘Katarsis’ isimli YouTube kanalındaki itirafları magazin gündeminin en çok konuşulan konuları arasında yer aldı! Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın YouTube üzerinden yayınlanan programına katıldı ve bugüne kadar hiç bilinmeyen hayat hikayesini anlattı. Dram dolu hayatında çocukken babasından hortumla dayak yediğini, annesinin ona yıllarca “teyze” dedirttiğini itiraf eden Esmersoy, ilk eşi İtalyan Massimo Cusimano’dan da şiddet gördüğünü, onun da babası gibi biri olduğunu anladığında boşandığını belirtti.

reklam alani

Hem YouTube trendlerinde hem de sosyal medyada Burcu Esmersoy’un katıldığı Katarsis programı oldukça ilgi gördü. Ünlü sunucu ve manken Burcu Esmersoy’un çocukluğunda yaşadıkları toplumun her kesiminde yankı buldu. Annesinin babasıyla boşandıktan sonra başka bir adamla evlendiğini ve 18 yaşına kadar annesine “teyze” demek zorunda kaldığını ifade eden Burcu Esmersoy’un bu yaşadıkları ilk kez ortaya çıktı. Babası tarafından 3-4 yaşlarında hortumla dövüldüğünü itiraf eden Esmersoy ilk evliliğine dair de son dakika açıklamalarında bulundu!

Güzelliği ve lüks hayatıyla kıskandıran Burcu Esmersoy, hayatındaki dramları anlattı… Uzm. Psk. Gökhan Çınar’ın YouTube’daki programına katılan 43 yaşındaki sunucu, acı dolu hayatıyla duygulandırdı. 5 yaşındayken babasının başka bir ailesinin ortaya çıkmasıyla anne ve babasının ayrıldığını belirten Esmersoy, şöyle dedi:

“Anneme ‘teyze’ diyordum!”

“Annem başka bir evlilik yaptığı için 18 yaşına kadar ona ‘Teyze’ demek zorunda kaldım. Üvey babam muhteşem bir insandı. Onun hakkını ödeyemem ama annemin hakkını bilmiyorum. Hatta bir gün anneme yanlışlıkla ‘Anne’ dediğim için tokat yedim.” Esmersoy, babasından şiddet gördüğünü de anlattı: “3-4 yaşımdayken evdeki küçük tuvalete kapatıp hortumla hiç acımadan bana vurduğunu hatırlıyorum.” Babasıyla hastayken yüzleştiğini söyleyen sunucu, ona “Seni bu kadar kötü bir durumda görüyor olmaktan duyduğum mutluluğu sana söylemek istiyorum. Allah’a olan inancımı çok arttırıyor” dediğini de açıkladı.

Suna Canik – Burcu Esmersoy

Güzel sunucu, 2017’deki bir düğünde annesi Suna Canik’le böyle poz verse de “onu hiç affetmediğini” söyledi.

“Babam gibi bir adamla evlendim!”

Güzel sunucu, yanında büyüdüğü dedesi tarafından da şiddet gördüğünü söyleyerek yürekleri burktu. 2005’te evlenip 2008’de boşandığı İtalyan eşi Massimo Cusimano’dan da şiddet gördüğünü “Babam gibi bir adamla evlendim” diyerek itiraf eden Esmersoy, ilk sevgilisi tarafından ihanete uğrayınca da aşka ve erkeklere güveninin sarsıldığını açıkladı.

Massimo Cusimano – Burcu Esmersoy

“Babam gibiydi!”

Esmersoy, 2005’te boşandığı İtalyan işadamı eşi Massimo Cusimano’dan da şiddet yüzünden boşandığını ima etti. Sunucu, ilk eşi için “Babam gibiydi” dedi.

“Acımı ve depresyonumu erteledim”

2018’de evlendiği Berk Suyabatmaz’dan geçtiğimiz yıl boşanan Esmersoy, “Kendimi meşgul tutarak acımı ve depresyonu erteledim. Ağlamaya da ihtiyacım var ama onu da öteliyorum şu anda” dedi.

Baba Timur Esmersoy – Müge Esmersoy – Burcu Esmersoy

 

 

 

 

reklam alani
Paylaş