Evin tavanından uyuşturucu çıktı.

reklam alani

 Mağusa’da alınan bir ihbar üzerine E.K’nın (E) evine operasyon düzenleyen Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri 137 gr sentetik cannabionoid ile 56 adet extacy hap ele geçirdi. Mesele ile ilgili olarak E.K ve EA (K) “Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” suçundan tutuklanarak dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

İki zanlı aleyhine 3’er günlük tutukluluk emri alındı.

 

Tavan arasında ve damda bulundu…

Soruşturmayı yürüten polis memuru, önceki gün alınan bir bilgide zanlı E.K’nın tasarrufunda kanunsuz uyuşturucu madde olduğunun öğrenildiğini söyledi.

Aynı gün zanlı E.K’nın kaldığı eve gidildiğini ifade eden polis memuru, evde zanlı E.K ile E.A tespit edilerek alıkonulduğunu belirtti.

Evde yapılan aramada yatak odasında üzerinde sentetik cannabionoid kalıntısı olduğuna inanılan 1 adet hassas terazi bulunduğunu belirten polis memuru, evin tavan arasında plastik kavanoz içerisinde 12 gr sentetik cannabionoid ve yine aynı kavanoz içerisinde 56 adet Extacy hap bulunduğunu açıkladı. Tahkikat memuru, devam eden aramada dam üzerinde ise 125 gr sentetik cannabionoid bulunduğunu açıkladı.

reklam alani
Paylaş