Araç restorana girdi, iki kişi yaralandı

reklam alani

Demirhan’da dün akşam, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği otomobil, Dört Kardeşler Restoran önünde park halinde bulunan araçlara çarptı.

Çarpmanın etkisiyle savrulan araçlar, restorana girdi. Üç araç ve bir motosiklet ile iş yerinin vitrin camları, kazada büyük çapta hasar gördü.

Kazada yaralanan biri çocuk iki kişi, hastaneye kaldırıldı.

Polis açıklaması

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen göre kaza, saat 19.30’da meydana geldi. Ahmet Kaslı (E-46) yönetimindeki ME 607 plakalı otomobil, Dört Kardeşler restoran önüne geldiği zaman yolun solundan çıkarak restoranın önünde park halinde bulunan Selda Han (K-45) yönetimindeki GK 781 plakalı aracın arka kısmına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle savrulan GK 781 plakalı araç, önce restoranın park yerinde bulunan Vedat Can (E-19) yönetimindeki ET 987 plakalı araca daha sonra restorana ait RG 158 plakalı motosiklete çarptıktan sonra restoran içerisine girerek durdu.

Kaza sonucu ME 607 plakalı araç sürücüsü Ahmet Kaslı ve restoran içerisinde müşteri olarak bulunan Ahmet Tongar (E-9) yaralandı.

Yaralılar, ambulans ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Soruşturma sürüyor.

reklam alani
Paylaş